SOHBET KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.Aynalive.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Aynalive olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı Aynalive.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde Aynalive.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Aynalive reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz.

mirc indir

Uzun süredir irc’de varolan aynalive scripti bir kez daha sizler için yenilemiş bulunmaktayız.AynaLive Oper Script v1 ‘i bilenler bilir kullananlar kullanmıştır.

Sade olmasıyla,basit oper korumalarıyla,nicklist ve kanal popups menüleri ile çok sevilen bir mirc script olmuştur.

Özellikle Operler için kullanışlı olacağını düşündüğüm için paylaşmıştım.

Peki yeni versionda neler var;

Öncelikle tasarım çok sade oldugu için bunu biraz daha gorsele hitap edecek şekilde dizayn edemezmiyiz diye düşündük ve görselleştirdik.

Sizde AynaLive Tollbar menüsünü çok seveceksiniz. Onun dışında bir kaç addon ekledik

Oper/nick oto identify ve absoluta ait spam addonu nu eklemiş olduk ve bir kaç değişiklik daha.

Bunlar dışında tekrar bi tanıtmak gerekirse;

1) Trojen koruması

2) Random koruma

3) Agresif koruması

4) Proxy koruması

5) Left channel koruması

6)  Botnet koruması

7) Join/part koruması

8) Services (sahte) bot oluşturma addonu

9) Cycle (sahte) konuşan botlar addonu ( Sunucunuza cycle eggrop kurmadan bu addonla servis botları kanallara oto girdirip çıkartıp konuşturuyor.)

10) Oto Oper/nick identify addonu (Bir defa kayıt edilen oper ve nick şifresi ikinci defa girmeye gerek kalmıycak)

11) Ozelde oto cevap verme addonu

12) Kanala girenlere oto mesaj addonu (Birçok kişi kanala girenlere mesaj gondermek istiyor bu addonla herkes mesaj gonderebilcek) ayrıca nicklistten seçeceğiniz nickler için oto açılan mesaj gonderme panelide oto mesaj gondermeyi seven arkadaşlara yarıycak.

13) Oto selam alma addonu

14) Nicklist yenilendi (Operator/helper/oper’ere kolaylık saglıycak şekilde)

15) Kanal list yenilendi

16) Bir proxy koruması daha eklendi

17) Kameralı Sohbet ekranı eklendi (İsteyen text chat isteyen normal video chaqt yapabilecek)

18) Tollbar yenilendi

19)Bayanların özellerini rahat kapayabilmeleri için özel kapama eklendi(kayıtlı yada kayıtsız nicklere    kapatabilecekler)

20) Helperler için nicklistte Help menüsü (4 farklı menü) ve Ame /amsg control paneli ame ve amsg’ların seçecekleri kanallara gitmemesi için.

21)Renkli topic menüsü yenilendi.

Rarlı indirmek için:

AynaLive mirc basitleştirilmiş sürümünü indirin.

ARKADAŞLAR LİNKLER GÜNCELLENMİŞTİR. V2 KALDIRILDI. ŞU AN DAHA SADE OLAN AYNALİVE KULLANICI PROGRAMI MEVCUT.

V2 İNDİRMEK İÇİN irc.aynalive.com /q C4 nicki ile görüşebilirsiniz.

Goruntuler:

indir

memocan

leave a comment