AynaLive Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbetlerde yabancılarla nasıl konuşulur?

Yazar : ASLAN kaya
Tarih : 10 Ekim 2018

AynaLive Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbetlerde yabancılarla nasıl konuşulur?

Gülümek

Gülümek istediniz zaman bütün dünya gülümseyecek. Sohbet sırasında özgürce yazabilirsiniz, kendinizi özgürce ifadeler ve diğer bu tür seçenekler size sohbet ettiğiniz ortağa gülümsediğinizi bildirmenize yardımcı olabilir. Bir yabancıya sohbette yaklaşırken sinirlenme. Rahat ol ve doğal görünmesini sağlamalısın.

Bir görüşme karşılıklı bir deneyimdir AynaLive

Başkasıyla sohbet ederken karşılıklı deneyim olmalıdır. Ne diyeceğini bilmediğinden endişelenmenize gerek yok. Sohbet görüşmesini başlatabilmenize rağmen, oturum boyunca taşımanız gerekmez. Ateşi basitçe başlatın ve doğal olarak yanmasına izin verin.

İlgi

İfşa etmek, Herhangi bir Randevu diğer kişilerle ilgilenmek Daha önemlidir. böyle birlikte, çok Nazik olmamalı ve çok derin Sevmek için çabalamalısın, çünkü diğer kız onu kıskana bilir. Nazik, çok sorulmayan sorular diğer kişiyle gerçekten ilgilendiğinizi göstermektedir. İnsanlar kendileri hakkında konuşmaktan hoşlanıyor ve onlardan kendileri hakkında konuşma fırsatı verdiğinizi sorarak. Ayrıca konuşmanın devam etmesine yardımcı olacak. Onlara kendileri hakkında soru sorabilirsiniz, muhtemelen sizi daha çok sevecekler.

Sohbeti
açma Sohbet başlatırken sohbeti açmaya çalışmalısınız. Ateşi doğru şekilde başlatmanız çok önemlidir. Açık uçlu sorular sormanız önemlidir çünkü konuşma devam edecektir. Yalnızca evet veya hayır cevabı olan kapalı uçlu sorular sorarsanız, konuşmayı sıkıcı hale getiremez, aynı zamanda sohbeti sona erdirme olasılığını artıracaktır. Açık uçlu sorular diğer taraftan daha fazla yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

Espiri kullanma Espiri, insanların daha iyi yapışmasını kolaylaştırır. Konuşmanızı eğlenceli hale getirirseniz, insanlar sizinle sohbet etmek ister. İnsanlar her zaman epiri takdir ederler ve konuştuğunuz kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. keyifli konuşmadan doğal olarak akmasına izin vermelisin. Bahsettiğiniz şeyle alâkalı şakalar kullanmaya kalkışırsanız konuşma yapabilir ve sizi diğer kişiye sıkıcı ve garip kılar. İkiniz de konuşma sırasında bir şeyler üzerinde gülünebilirseniz, size samimiyet hissi yaratmada yardımcı olacaktır. Sohbet odalarında böyle bir konuşma daha uzun sürecek ve ikisi için de güzel ve ilginç olacak ve ileride aynı kişi ile konuşma imkanı olacaktır.

Kendi kendine düzenle
Sohbette başka biriyle konuştuğunuzda, ona hayatınızın tüm detaylarını vermeniz gerekmez. Kahvaltıda ne yediğini bilmemek ilginizi çekebilir. Bu, diğer kişinin ilgisini çeken bir şey olmalıdır. Bu nedenden dolayı, o dakikadan sonra ayrıntılarını bir kenara bırakın ve sohbet zamanın da sırasında ilginç ve önemli şeyleri paylaşın.

AynaLive, tek kadınlar ve erkeklerle canlı sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir sohbet odası web sitesidir; Türkiye, ankara, istanbul, İzmir ve dünyanın dört bir yanından gelen rasgele yabancılarla, aynı anda birden çok sohbet odasında ve Tartışma grupları, bölgenizde yaşayan kızlar ve erkeklerle özel görüşmeler yapmak için istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

AynaLive Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbetlerde yabancılarla nasıl konuşulur?

Yazarımız Hakkında

deneme

Sitemiz de bulunan 9 kategoride ki 15 yazımıza toplam da 0 yorum yapılmıştır.
Tasarım : Diyarbilisim - Kodlama ve Entegre : Sinan