SOHBET KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.Aynalive.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Aynalive olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı Aynalive.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde Aynalive.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Aynalive reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz.

Aynalive den size taniştiniz insanlara karsi temel bilgilendirme..hazırladı buyrun okuyuz

Basit sorulara basit, dürüst ve net cevaplar sohbetin temelini oluşturur. Bir kelimenin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız kullanmayın. Doğru yazmayı deneyin. Yanlış yazım yanlış anlaşılmaya neden olabilir ve kötü izlenime neden olabilir!

2) Gizlilik, sohbet arkadaşınıza güven yaratmaktır. Neyin ve neye benzediğiniz konusunda dürüst olun ve onu kendinizi rahat hissettirin ve kahkaha atın.

3) Karşı tarafın size, görmek istediğiniz bir şey göndermek istemediğini ısrar etmeyin veya size telefon numarası ve adres gibi bilgiler verin. İşler konusunda ısrarcı davranırsanız, reddedilme olasılığı o kadar çok olur

4) Sohbet iki kişi arasında. Aynı görüşmede daha fazla kişi sohbet etmez, bu bir partidir.

5) Çok fazla ünlem işareti, elips veya birçok ifadeyi kullanmayın. Sohbet, birbirleriyle konuşmak ve tartışmaktır. Birçoğunu kullanırsanız, arkadaşınız bu oyundan sıkılabilir ve ayrılabilir ..

6) İlişkilerde olduğu gibi sohbetlerde, işler zamanla daha iyi hale gelmez. En baştan başkasıyla eşleşmezsen, unutsanız ve başkasını deneyin …

7) Çevrimiçi olduğunuz için, bir kişiyle sohbet edebilmeniz için her zaman hazır olmanız gerektiği anlamına gelmez. Konuşamayacağın zaman, konuşma ..

8) Sohbet, telefon görüşmesine eşdeğer değildir. Birbirinizle sohbet etmeye başlayabilir ve hakkınızda bazı şeyler söyleyebilirsiniz, ancak sohbet ettikten sonra eşleştiğinizi görürseniz, telefon numaralarını değiştirebilir ve yüz yüze görüşmeye hazır olabileceğinizi unutmayın.

9) Uykuya dalmak gibi hissediyorsanız, ertesi gün uyumaya ve tekrar konuşma zamanının geldiğini bildirin. Klavyede uykuya dalarsanız, sabah bilgisayarınızda “uyanma” mesajları, üzgün yüzler vb. Göreceksiniz diye garip hissedeceksiniz. Dahası, ertesi gün işte bir zombi gibi olmak istediğiniz bir şey değildir. Bu nedenle ertesi gün sohbetinize devam etmek daha iyi. Diğer kişinin tekrar sizinle konuşmak isteyip istemediğini göreceksiniz … bu da iyi bir işarettir …

10) Dikkat et orada kötüler var. Adresinizi açıklamayın veya bir süre evden ayrılacaktır. Günlük programınızın ne olduğunu ve gizli ve kişisel eşyalarınızı nerede sakladığınızı açıklamayın. İnsanların evlerini soydukları birçok hikaye vardır çünkü yeni sohbet arkadaşlarına aksini bilmeyeceklerini söylediler. Sana bir tane söylemek ister misin?

SeyYah

leave a comment